Moje Reference

K paní Drahoňovské jsme se objednali na IPL epilaci. Epilace je skoro bezbolestná, paní velice milá a ochotná. Výsledky jsou super, již bude stačit pouze pár aplikací a bude vše pryč. Což nám velice zkvalitní život. Děkujeme
P.I.a M. Ústí


Nejen epilací jsem nadšená a spokojená. Díky p.Drahoňovské a jejím masážím a cvičením mi přestaly bolesti bederní páteře, které mne trápily půl roku. Jsem ráda, že jsem se seznámila s paní Danou, která mi pomohla od mých problémů a bolestí. Je vidět, že má praxi a ví co má s každým klientem dělat.
M.M.


Využila jsem nabídky p.Drahoňovské a jsem naprosto spokojená s epilací, která je bezbolestná a již po prvním použití byly vidět výsledky. Po trápení s vosky, které byly nepříjemné, mám po 3 návštěvách téměř pokoj. Díky.
M.M.


K paní Drahoňovské docházím na fyzioterapii již 15 let a mohu říci, že má zcela vyjímečné schopnosti kvalifikovaně pomáhat k řešení daných problémů, včetně jejích hlubokých znalostí anatomie a diagnostiky. Předtím jsem trpěl velkými bolestmi páteře v oblasti bederní, hrudní i krční a návštěvami u různých "masérů" se moje potíže jen prohlubovaly. Paní Drahoňovské vděčím za vyšší kvalitu života.
J.K. PrahaPřidat zprávu
Vaše hodnocení: 
 Security code